Publikacijos

http://www.a-prf.com/en/publications/2013.html

Norėtume pasidžiaugti kolegų - periodontologu darbu JAV su Augimo Faktoriais Praturtinta Fibrino (A-PRF™) membrana


  Periodontologų & Implantologų terapijos CENTRAS Los Andžele siūlo augimo faktoriais praturtinto fibrino (A-PRF™) membranos panaudojimo būda pritaikyti daugelyje sričių. Šis metodas yra iš paties paciento kraujo, šis gydymas gali pagerinti kietųjų ir minkštųjų audinių persodinimo procedūras. Jame yra didelis kiekis koncentruotų baltųjų kraujo kūnelių beto išvengiama 99% šalutinių reakcijų, nes naudojamas nuosavas paciento kraujas. 

  Ne tik gydymo laikas sutrumpėja, tačiau jis taip pat sumažina skausmą ir patinimą, gerina bendrą paciento būklę. Todėl, kad J. Choukrouno A-PRF™ membrana turi autologinių augimo faktorių, kurie gerina vaskuliarizaciją, ląsteliųchemotaksę ir dauginimasį operuotoje vietoje, tuo pačiu išlaikydamas centrifūgacijos be antikoaguliantų ir pridėtinių medžiagų principą.  Šis produktas vienintelis pasaulyje, kuriam gauti nenaudojamas gyvulinės kilmėsfibrinas ar cheminiai bei terminiai būdai iš kraujo koncentrato gauti A-PRF™ membraną.

  Augimo faktoriais praturtinto fibrino (A-PRF™) technologija buvo naudojama odontologijoje daugiau nei dešimt metų su dideliu pasisekimu. Trombocitų turtingas fibrino gydymas taip pat gavo didelį pasisekimą sporto medicinos srityje bei paplito kitose medicinos srityje.

  Augimo faktoriais paturtinto fibrino gydymas yra plačiai naudojamas širdies chirurgijos, ortopedijos, burnos, veido ir žandikaulių chirurgijos, plastinės chirurgijos ir dermatologijos, todėl Dr. Aleksandras-Amir Aalam ir Dr. Alina Krivitskyyra pirmieji periodontistai JAV, kurie apmokyti pačio atradėjo J. Choukrouno tinkamai atlikti A-PRF™ procedūras susijusias su periodontologija.

  Naudojant A-PRF™ membraną procedūros metu yra paskatinama paciento dantenų regeneracija, kuriems neišvengiamai reikalinga dantenų recesijos gydymas. Panaudojant J. Choukrouno metodiką, išvengiama dantenųsuformavimo operacijos. Akivaizdžiai matomi rezultatai (maždaug po 6 savaičių) jog dantenų nuosmukis ir grėsiantitradicinė dantenų operacija gali būti išvengiama nedidelės operacijos metu naudojant Augimo Faktoriais PraturtintoFibrino (A-PRF™) membraną.

  Fibrine esantys baltymai skatina greitesnį gijimą, žaizdų uždarymą bei sumažina infekcijos tikimybę. Ypač naudinga tais atvejais, kai yra dantenų nuosmukio defektų tikina Dr. Aleksandras-Amir Aalam ir Dr. Alina Krivitsky.

   

Oficialus kolegų puslapis 

http://implantperiocenter.com/rejuvagum-lift/

VIDEO 

 DARBŲ PAVIZDŽIAI

https://www.realself.com/gum-lift/before-and-after-photos